Про Нас

Про Нас

Ми знаходимося в селищі Ясіня Закарпатської області на висоті 650 м над рівнем моря біля підніжжя вершин Говерла, Петрос і Близниця. Територія комплексу розташована на відокремленому півострові, з трьох сторін омивається річкою Лазевщіна. Ви будете оточені спокійною красою Карпатських гір і затишком нашого привітності. Вся необхідна “цивілізація” знаходиться в безпосередній близькості, 1,4 км до центру селища Ясіня, де до Ваших послуг магазини, кафе, ринок з місцевими та імпортними продуктами, трохи далі залізничний вокзал.

Відстань до 5-го підйомника лижного курорту “Буковель” становить всього 15 км або приблизно 15 хвилин їзди. Крім того, лижні екстремали і шукачі нових вражень можуть піднятися на самий високогірний лижний курорт України-Драгобрат, підйом на який починається прямо в Ясіня і становить близько 14 км. Сніг на горах зазвичай лежить з початку грудня до кінця травня. Вдале розташування дозволить Вам з одного боку користуватися всіма перевагами близькості курортів і розвиненою інфраструктурою, а з іншого боку, приїжджаючи з покатушек або прогулянок, насолодитися самотою і спокоєм нашого комплексу. 

Для автомобілістів передбачена простора стоянка в безпосередній близькості від котеджів. До комплексу прокладена хороша дорога, по якій легко проїде звичайний автомобіль без всякого позашляхового потенціалу. Бувалі мандрівники Карпатами знають наскільки це буває актуально, особливо взимку. У теплу пору року гриби, ягоди, рибалка в гірських річках, піші та велосипедні прогулянки по горах, чисте цілюще повітря, мінеральні джерела, ліси багаті флорою і фауною. У Карпатах курортний сезон тривав цілий рік. Це створює відпочинок тут надихаючим.

про нас