+38 (097) 374 18 58 | +38 (073) 775-44-77 web viber icon Viber  web whatsapp icon WhatsApp

vip-karpaty

Оренда котеджу в Карпатах

 

Жива природа Карпат

Природа Карпат з її унікальними лісовими масивами, найчистішими річками і озерами і неймовірною красою і величчю гір, все частіше привертає зацікавлену увагу відпускників і туристів.

Благотворний і досить м'який клімат нашого краю створює умови для прекрасного дозвілля в будь-який час року. Щедрі дари Закарпатської природи, невичерпне розмаїття тваринного світу, мальовничі рослинні ландшафти і цілюще гірське повітря роблять відпочинок тут все популярнішим і бажаною.

Особливості котеджів комплексу «Галерея Гор»

Створюючи наш комплекс, ми постаралися зробити його максимально зручним і красивим. Наші котеджі гармонійно вписалися в самобутню красу ландшафту Карпатських гір. Дуже серйозно і уважно ми поставилися і до внутрішнього облаштування апартаментів.

Всі номери в наших котеджах автономні і мають окремі входи, що сприяє спокійному, без сторонніх перешкод, відпочинку і дозвілля наших гостей.

Дизайн інтер'єрів просторих і зручних приміщень відповідає найвищим стандартам якості. Меблі з якісних природних матеріалів, ортопедичні матраци на ліжках, постільні приналежності з натуральних тканин, екологічно чиста сировина для декоративного оформлення апартаментів - все це сприяє здоровому і якісного відпочинку гостей.
Не забули ми і про технічне оснащення наших номерів. Великі плазмові телевізори, супутникове телебачення та доступ до Інтернету у вільному доступі створюють умови для приємного дозвілля.

У всіх наших апартаментах є окремі упорядковані кухонні приміщення, повністю оснащені побутовою технікою. Це дає можливість нашим гостям готувати собі їжу в максимально комфортних умовах і самостійно формувати своє меню, значно заощаджуючи при цьому кошти, виділені для відпочинку.

У холодну пору року, опалення кімнат здійснюється за допомогою підлог з підігрівом. Вони рівномірно розподіляють тепло у всіх приміщеннях апартаментів, створюючи затишну домашню атмосферу. Для романтиків ми створили чудовий гостинний інтер'єр з каміном і живим полум'ям в ньому. Всі можливі зручності нинішньої цивілізації, від євро вікон до блискучого імпортним кахлем, санвузли з підігрівом, ми постаралися запропонувати своїм гостям.

Ретельно продумане планування і сучасне оздоблення наших апартаментів допомогли створити ідеальні умови для якісного відпочинку навіть для наших найвимогливіших і досвідчених гостей.

вул. Степана Бандери 7, смт. Ясиня,
Рахівський р-н, Закарпатська обл.
Координати: 48.2715, 24.3820
+38 (097) 374 18 58
+38 (073) 775-44-77
web viber icon Viber  web whatsapp icon WhatsApp