+38 (097) 374 18 58 | +38 (073) 775-44-77 web viber icon Viber  web whatsapp icon WhatsApp

vip-karpaty
  • Аренда коттеджа «Над рекой»
  • Коттедж «Над рекой»

Котедж «Над річкою»

7-и місцеве розміщення (+ 3 дод.місця)

Хочете отримати ідеальні умови для першокласного відпочинку і відновлення нервової системи, перевантаженій проблемами і метушнею? Тоді, ласкаво просимо в упорядкований котедж з на березі річки «Над річкою».

Казково красивий природний ландшафт, що оточує котедж, неповторне диво сонячних заходів і сходів, приголомшливі види найвищих гір Карпат, обов'язково принесуть радість і естетичне задоволення нашим гостям. Цілюща свіжість найчистішого закарпатського повітря, яка проникає в кожну клітинку тіла, допоможе їм відновити сили і здоров'я.

Розташування котеджу в стороні від галасливих туристичних стежок створює в цьому тихому, відокремленому місці особливу ауру млості і розслаблення. Це відокремлений простір надійно оберігає особисте життя і спокій наших гостей.

На території, прилеглій до котеджу, є власний пляж, облаштований на березі річки, майданчики для барбекю, повністю забезпечені усією відповідною атрибутикою. Сюди не зможуть проникнути ні цікаві погляди проходять роззяв, ні настирливе увагу настирливих папарацці.

Крім мірного шелесту стрімких потоків річкової води і заспокійливого щебету лісових пташок, тут ніхто і ніщо не посміє потривожити ваше бажане усамітнення і відпочинок.

Інтер'єр і облаштування котеджу «Над річкою»

Просторі, заповнені м'яким і приємним для погляду світлом, все приміщення в нашому котеджі облаштовані з урахуванням вимог, що пред'являються до комфортного і якісного відпочинку гостей.

Обов'язкова екологічна чистота натуральних матеріалів гарантує гостям сприятливу для здоров'я обстановку. Сировина з високоякісної деревини, впевнено домінуюче в декорі інтер'єру, не тільки приємно для тактильного дотику, але і створює неповторно затишну атмосферу в приміщеннях.

Піч-камін заповнить приміщення вітальні зігріваючим теплом і неймовірно тонким, хвойним ароматом.

Прекрасна зручна кухня, забезпечена всіма необхідними сучасними технікою та кухонним начинням, завжди до послуг наших гостей. Слід зазначити, що свежеприготовленная їжа з місцевих, екологічно чистих, продуктів, надзвичайно смачна і корисна для здоров'я.

Парова кабіна "Jacuzzi" з гідромасажем дозволяє отримати нашим гостям, ні з чим не порівнянне, розслаблено і легкий масаж після насиченого катання на схилах курорту "Буковель".

Наявність в котеджі трьох спалень і двох санвузлів дає можливість нашим клієнтам, не ущемляючи своїх інтересів і не жертвуючи власним комфортом, запрошувати до себе друзів для спільного відпочинку.

Нами також передбачені і окремі приміщення, які можна зняти для персоналу, який обслуговує наших клієнтів і їх гостей. Ми з комфортом розмістимо охоронців, водіїв, кухарів, няньок і іншу обслугу, що забезпечує Ваш побут і потреби. І обов'язково надамо зручні місця для паркування автомобілів.

kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-
kottedzh-nad-rekoy-

вул. Степана Бандери 7, смт. Ясиня,
Рахівський р-н, Закарпатська обл.
Координати: 48.2715, 24.3820
+38 (097) 374 18 58
+38 (073) 775-44-77
web viber icon Viber  web whatsapp icon WhatsApp